Alsancaklı Tuğçe

Küçük olanı kollarında uyandı ve Dada yı ağlamaya başladı. Yapabileceği veya söyleyebileceği kadarıyla oldu. Bazı insanlar, orada kendi isteği ile sapmış olabileceğini düşünüyorlardı, çünkü yürümeye başlamıştı. Hakim olan inanç, Texans’ın bir partisi tarafından kasıtlı olarak bırakılmış olmasıydı; tuval beziyle, günün ilerleyen saatlerinde, Coton Mais’in tuttuğu feribotu plantasyonun hemen altında geçti. Zamanla, Madam Valmonde her spekülasyondan vazgeçti ancak Desiree’nin sevimli bir Providence tarafından kendisine sevginin çocuğu olması için gönderdiği, spekülasyonunu etten çocuğun olmadığını görerek terk etti. Kız, güzel ve nazik, sevecen ve samimi olmak için büyüdü Valmonde’nin idolü.Ona, on sekiz yıl önce gölgesinde taşıdığı sütun aleyhinde bir gün durduktan sonra, Armand Aubigny’nin yanında oraya gidip orada görüştüğü, ona aşık olduğu düşünüldüğünde şaşmamalıydı. Bütün Aubignys’in sanki bir tabancayla vurulmuş gibi aşık olduğu şekilde idi. Şaşkınlık, onu daha önce sevmediği idi; Çünkü annesi onu orada Paris’ten eve getirdiğinden beri annesinden öldüğünden sekiz yaşında bir çocuk tanıyordu.

Cafede bilardo masasının üstünde sikiyor

O gün kendisini kapıda gördüğünde uyandıran tutku, çığ gibi sürüklendi, ya da bir çayır ateşi gibi süpürüldü ya da tüm engeller üzerinde uzanan bir şey gibi sürüklendi.Mösyö Valmonde pratik olarak büyüdü ve düşünülmesini istedi, yani kızın belirsiz kökeni. Armand gözlerine baktı ve umursamadı. İsimsiz olduğu hatırlatıldı. Louisiana’daki en eski ve en gururlu adamlardan birine ona verebileceği bir isim hakkında ne düşünüyorsunuz? Paris’ten korbeille’yi emretti ve gelene kadar elinde tuttuğu sabrı içeriyordu. Sonra evlendiler.Madam Valmonde Desiree’yi ve bebeği dört hafta görmemişti. L’Abri’ye vardığında, her zaman yaptığı gibi, ilk bakışta titredi. Yıllarca metresinin nazik bir şekilde varlığını bilmediği üzücü bir yerdi, eski Monsieur Aubigny evli ve karısını Fransa’ya gömüyordu ve onu kendi topraklarından hiç bırakmayacak kadar iyi sevmişti. Tavan sarı ve sıvalı evin etrafını saran geniş galerilerin ötesine uzanan bir kapüşon gibi dik ve siyah çıktı. Büyük, törensel meşe ona yakınlaştı ve kalın-yapraklı, uzanmış dalları gölgelik salladı. Genç Aubigny’nin kuralı da sıkıydı ve onun zencileri, eski ustanın rahat ve hoşgörülü yaşamı boyunca olduğu gibi, nasıl gey olduklarını unutmuşlardı.

Videolara Yorum Bırakın

( E-posta adresiniz yayımlanmayacak.)

1 Yorum

  • Günhan 1 ay ago

    Beyler arayın beni Diyarbakır merkezden ben Günhan. Selamlar siteniz inanılmaz mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 22-04-2017 02:48:30 sert sikiş pornoları.